-->

czwartek, 6 grudnia 2012

Konkurs :: Wygraj starter Matricium Biodermy! /zakończony/

Pisałam niedawno o Matricium marki Bioderma, obecnie kontynuuję kurację, przede mną jeszcze dwadzieścia osiem ampułek. Jeśli zaintrygował Was ten produkt, zapraszam do udziału w konkursie – do pięciu osób trafią startowe zestawy Matricium, zawierające po pięć ampułek każdy.

Więcej o Matricium przeczytacie tutaj, w skrócie napiszę tylko, że preparat składa się z 63 biomimetycznych składników aktywnych koniecznych do przedłużenia życia komórek i syntezy nowych. Stymuluje syntezę komórek, przywracając im naturalne funkcje życiowe, pobudza syntezę keartynocytów, zwiększa syntezę fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny oraz chroni przed działaniem wolnych rodników. 

Zasady konkursu są proste, należy być publicznym obserwatorem bloga i wypełnić formularz konkursowy, odpowiadając w nim na pytanie. Przeczytajcie koniecznie regulamin, w nim więcej szczegółów.
Regulamin konkursu

  1. Konkurs trwa od 6 grudnia do 9 grudnia 2012 do północy. Wyniki zostaną ogłoszone 10 grudnia 2012 roku na stronie atqabeauty.com.
  2. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin.
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić w poniższym formularzu konkursowym pola obowiązkowe (zaznaczone gwiazdką) oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: "Jaki kosmetyk jest dotąd dla Ciebie największym odkryciem? Krótko uzasadnij".
  4. W konkursie można wziąć udział tylko raz.
  5. Dane uczestników konkursu służą jedynie przeprowadzeniu konkursu, nie są nikomu ujawniane, a po wyłonieniu zwycięzcy zostaną skasowane.
  6. Nagrodami są trzy zestawy preparatu Matricium Bioderma (pięć ampułek każdy) ufundowane przez Bioderma Poland.
  7. Zwycięzcy zostaną poinformani o wygranej przez e-mail.
  8. Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom listem poleconym do siedmiu dni roboczych od otrzymania danych adresowych zwycięzców.
  9. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników, wybrana zostanie kolejna osoba.Formularz konkursowyPowodzenia!
6 komentarzy: