-->

wtorek, 25 grudnia 2012

Świąteczny konkurs!!! Część 1

Przygotowałam dla Was świąteczny konkurs, który postanowiłam rozbić na mniejsze konkursy, dzisiaj część pierwsza. Możecie wziąć udział w każdej części.

Zasady nie są skomplikowane: należy być publicznym obserwatorem bloga (dla osób, które nie wiedzą o co chodzi: w kolumnie po prawej stronie jest okienko "Sieć znajomych Google", tam należy kliknąć "Dołącz do tej witryny") i wypełnić formularz konkursowy. Przeczytajcie regulamin, w nim więcej szczegółów.
Nagrodą 
w pierwszej części konkursu jest 
brokatowy lakier numer 116 Golden Rose 
(z serii Jolly Jewels) 
oraz 
kosmetyczka Golden Rose 
(wielkości mniej więcej szkolnego zeszytu).

Regulamin konkursu

 1. Konkurs trwa od 25 grudnia do 31 grudnia 2012 do północy. Wyniki zostaną ogłoszone 1 stycznia 2013 roku na stronie atqabeauty.com.
 2. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić w poniższym formularzu konkursowym pola obowiązkowe (zaznaczone gwiazdką) oraz odpowiedzieć na zawarte w formularzu pytanie konkursowe, a także być publicznym obserwatorem bloga atqabeauty.com.
 4. W każdej z części konkursu można wziąć udział tylko raz.
 5. Dane uczestników konkursu służą jedynie przeprowadzeniu konkursu, nie są nikomu ujawniane, a po wyłonieniu zwycięzcy zostaną skasowane.
 6. Nagrodą w części pierwszej Świątecznego Konkursu jest jeden zestaw, składający się z lakieru do paznokci marki Golden Rose oraz kosmetyczki Golden Rose, ufundowany przez właścicielkę atqabeauty.com.
 7. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej przez e-mail podany w formularzu konkursowym.
 8. Nagroda zostanie wysłana zwycięzcy listem poleconym do siedmiu dni roboczych od otrzymania  wiadomości zwrotnej zawierającej dane adresowe.
 9. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników, wybrana zostanie kolejna osoba.


Formularz konkursowyPowodzenia!

7 komentarzy:

 1. Próbowałam kilkakrotnie wysłać formularz, ale stale otrzymuję komunikat, że "Looks like you have a question or two that still needs to be filled out." i podświetlone okienko, w którym zaznacza się akceptację regulaminu.. Sęk w tym, że wszystkie okienka wypełnione, kropka przy regulaminie też zaznaczona.. Czy tylko u mnie pojawia się ten błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem dlaczego tak się stało :( Wyrzuciłam ten punkt z formularza i już powinno być ok, przepraszam za kłopot :( Mam nadzieję, że się nie zniechęciłaś!

   Usuń
  2. Tak łatwo się nie zniechęcam ;)
   Tym razem poszło bez problemu, dziękuję.

   No i Wesołych Świąt życzę.. :)

   Usuń
 2. "Twoja odpowiedź została zarejestrowana" - w końcu się udało :)

  OdpowiedzUsuń