-->

środa, 8 stycznia 2014

Wygraj depilator Braun! /zamknięty/

Zgodnie z obietnicą mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa depilatory Silk-épil 7 Wet & Dry marki Braun


Wygraj depilator Braun!


Konkurs trwa od dzisiaj, czyli od 8 stycznia, do 13 stycznia 2014, do godz. 23:59, a wyniki ogłoszę do 15 stycznia. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Pamiętajcie, żeby przeczytać regulamin. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU „Depilacja to nowa czerń”


§ 1. Konkurs


1. Konkurs, o którym mowa w niniejszym regulaminie (zwany dalej „Konkursem”) jest skierowany do podmiotów: osoby fizyczne, będące konsumentami w rozumieniu art. 22 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przebywające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (zwanych dalej „Uczestnikami”).

§ 2. Organizatorzy Konkursu

1. Organizatorem Konkursu jest firma Partner of Promotion Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Belgradzka 8 lok. 01, zwana dalej „Organizatorem”. Współorganizatorem jest Autor bloga www.atqabeauty.com, zwany dalej „Autorem Bloga”. Autor Bloga działa na zlecenie Agencji.
2. Fundatorem nagród w konkursie jest firma Partner of Promotion Sp. z o.o. 
3. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu. 
4. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie www.atqabeauty.com.

§ 3. Zasady konkursu

1. Konkurs odbywa się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na blogu www.atqabeauty.com. Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, które w dniu jego rozpoczęcia ukończyły 18 lat, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkują na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Fundatora oraz osoby współpracujące z tymi podmiotami w sposób stały na innej podstawie niż stosunek pracy, a także członkowie ich najbliższych rodzin, tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia.
3. Zadanie Konkursowe polega na odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane pod postem dotyczącym konkursu z marką Braun. Odpowiedź powinna być umieszczona w formularzu konkursowym dostępnym na blogu www.atqabeauty.com.
4. Konkurs trwa 5 dni, od 08.01.2014 do 13.01.2014, do godz. 23:59. 
5. Nagrodami w konkursie są dwa depilatory Silk-epil 7 marki Braun. Jeden uczestnik może wygrać tylko jeden depilator. Wartość jednego depilatora to 450 zł brutto.

§ 4. Rozstrzygnięcie konkursu i zasady przyznawana nagród

1. Spośród wszystkich komentarzy Autor Bloga wybierze 2 najbardziej kreatywne odpowiedzi.
2. Ocena dokonywana przez Autora Bloga w kontekście wybory zwycięzców będzie całkowicie subiektywna. 
3. Wyłonienie laureatów przez Autora Bloga nastąpi nie później niż do 15.01.2014 r. 
4. Uczestnicy, którzy wygrali nagrody zostaną poinformowani przez Autora bloga poprzez umieszczenie jednoznacznego komentarza w głównym poście związanym z konkursem. 
5. Po wyłonieniu laureatów Autor bloga skontaktuje się z nimi za pomocą adresów e-mail.
6. Treść wiadomości, o której mowa w ust. 5 powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko, adres pocztowy, pod który powinna zostać wysłana nagroda, nr telefonu komórkowego lub stacjonarnego.
7. Nie podanie którejkolwiek z informacji wskazanych w ust. 6 skutkuje utratą prawa do otrzymania nagrody. 
8. W przypadku, gdy zdobywcą Nagrody będzie jakakolwiek osoba, która nie spełnia warunków wskazanych w niniejszym Regulaminie, osoba taka traci prawa do nagrody, a w wypadku ujawnienia tego faktu po jej doręczeniu osoba ta będzie zobowiązana do jej zwrotu.

§ 5. Rozstrzygnięcie konkursu i zasady przyznawana nagród

1. Nagrodami w Konkursie są dwa depilatory Silk-epil 7 marki Braun.
2. Organizator oświadcza, że nagrody rzeczowe – depilatory Silk-epil 7 marki Braun są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadzie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
3. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
4. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres i dane wskazane w treści wiadomości, o której mowa w §4 ust. 6, w terminie do 7 roboczych dni od otrzymania danych adresowych zwycięzców.
5. Podczas wydania nagrody laureat będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość zwycięzcy (dowód osobisty, paszport, dokument prawa jazdy). 
6. Otrzymanie nagrody, o której mowa w ust.1 laureat potwierdzi poprzez podpisanie protokołu odbioru, który będzie miał przy sobie pracownik firmy kurierskiej, bądź inna uprawniona osoba. 
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku podania błędnych danych, zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany lub w przypadku niespełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa w niniejszym Regulaminie. W takiej sytuacji nagroda pozostają własnością Fundatora.


Szukasz informacji o innym produkcie? Skorzystaj z wyszukiwarki u góry strony lub zajrzyj do katalogu.31 komentarzy:

 1. zgłaszam się i pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłoszona :) Przyszłaś mi "z nieba", bo albo wygram u Ciebie, albo sama kupuję starszy model Silk-Epil 5 :D Mam nadzieję jednak na pobawienie się wersją 7 ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wysłane, ale w połowie pisania miałam wątpliwości cy zrozumiesz sens. Oby Ci się udało, bo mam dziwną zdolność, przez którą nie zawsze ludzie rozumieją, co miałam na myśli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. zgłoszenie wysłałam jako Katarzyna

   Usuń
 5. zrobione teraz trzymać tylko kciuki zostało i czekać na wyniki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłoszenie wysłane! Nie powiem, przydałoby się wygrać taki piękny i funkcjonalny depilator ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. I ja się zgłosiłam :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. zgłosiłam swój udział, paluszki skrzyżowane :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo wyczekiwana nagroda, trzymam kciuki :) Pozdrawiam! Żaneta.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wysłane :) Świetnie, że są takie konkursy!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wysłane. Byłby to fajny prezent na moje dzisiejsze urodziny :)
  Powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłoszenie wysłane, i teraz z jednej strony trzymam za siebie kciuki (bo jeśli wygram to cudo! będę mogła zacząć używać depilatora, i wyrzucić wszystkie maszynki!), a z drugiej próbuję opanować strach (bo co, jeśli wygram to cudo? trzeba będzie zacząć używać depilatora, a boję się jak cholera!). :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Wysłane i bardzooooooo bym była szczęśliwa z wygranej tego cudownego depilatora!
  Ciekawe, czy spodoba się moja odpowiedź:)

  MartaZet

  OdpowiedzUsuń
 15. ja już zgłosiłam się dawno, czekam teraz na wyniki:)

  OdpowiedzUsuń