O blogu

:: Recenzje i opinie ::

Wszystkie opinie wyrażone w tym blogu są moimi osobistymi opiniami. Ewentualne recenzje gościnne będą odpowiednio oznaczane.

Niezależnie od tego, czy produkt kupiłam sama, czy też został mi przesłany do recenzji, możecie być pewni, że moja opinia jest szczera. Pamiętajcie jednak, że siłą rzeczy jest to moja subiektywna opinia i produkt, który sprawdza się u mnie, niekoniecznie będzie odpowiadał komuś innemu. Podobnie kosmetyk, który nie sprawdził się u mnie, może być idealny dla kogoś innego. Każda skóra i włosy są inne, mamy też inne doświadczenia i oczekiwania, nie traktujcie więc recenzji jak wyroczni, nie mogę zagwarantować, że dany kosmetyk sprawdzi się u kogoś innego.


:: Prawo autorskie ::

Bez odpowiedniej zgody nie wolno powielać tekstów i zdjęć mojego autorstwa, a także ich modyfikować. Nazwa bloga i publikowane na nim treści są chronione przez prawo autorskie.


:: Propozycje ::

W przypadku propozycji proszę o kontakt pod adresem info@atqabeauty.com lub atqabeauty@gmail.com. Zastrzegam sobie prawo odpowiedzieć jedynie na wybrane oferty.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój kometarz :)