Włosy :: Farbowanie z Wellaton – 15 dni po

Od farbowania włosów farbą Wellaton (>>relacja<<) minęły już dwa tygodnie, pora więc na rekatywację, czyli zastosowanie Reaktywatora Koloru na 15. dzień, który jest jednym z elementów zestawu Wellaton 2 w 1.Farbowanie z Wellaton – 15 dni po: reaktywacjaReaktywator Koloru na 15. dzień to dodatkowy pigment, którego zadaniem jest wzmocnienie intensywności koloru. Jego użycie nie jest skomplikowane ani czasochłonne. Należy nałożyć go równomiernie na mokre włosy, pamiętając oczywiście o uprzednim włożeniu rękawiczek ochronnych (w zestawie są dwie pary), żeby uniknąć zafarbowania skóry dłoni. Po 10 minutach Reaktywator dokładnie spłukujemy i gotowe, nie potrzeba nawet odżywki. Kolor Reaktywatora różni się oczywiście w zależności od odcienia farby, przyznacie, że żółteczko Tytoniowy Blond jest urocze :). Spodobało mi się również to, że przyjemnie pachnie, chyba kokosem.Farbowanie z Wellaton – 15 dni po: reaktywacja
Farbowanie z Wellaton – 15 dni po: reaktywacjaPrzed zastosowaniem Reaktywatora wyglądały nie najgorzej, ale kolor stracił odrobinę intensywność, nie sądzicie?


Tak prezentują się włosy po zastosowaniu Reaktywatora Koloru na 15. dzień – lśniące, gładkie, o intensywnym kolorze, jak bezpośrednio po farbowaniu:Farbowanie z Wellaton – 15 dni po: reaktywacjaPodziel się!
Szukasz informacji o innym produkcie? Skorzystaj z wyszukiwarki u góry strony lub zajrzyj do katalogu.

12 komentarzy:

 1. Ładny kolor, ale ja się boję samodzielnego, domowego farbowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładny kolor :) musze sprawdzić blond odcienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie Ci w tym kolorku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście ożywił trochę kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaintrygowały mnie wczoraj te farby, na pewno gdybym farbowała się w domu to sięgnęłabym po takie rozwiązanie! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. widać różnicę.. fajnie, że ktoś wymyślił coś takiego, bo jednak włosy nie malowane przez miesiąc trochę tracą na intensywności.. :) sama jeszcze nie używałam tej akurat farby, ale jest ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. zaraz po zawsze jest pięknie i cudownie, a po kilku "praniach" już nie ma takiej bajki ;) jednak kolorek nadal piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Faktycznie ten reaktywator to ciekawy wynalazek ;) Faktycznie kolor jest po jego zastosowaniu żywszy i bardziej intensywny. Zawsze dlatego obawiałam się farbowania - tuż po użyciu farby włosy wyglądają fenomenalnie, z czasem jednak już tracą ten urok. Jednak w Twoim przypadku przed zastosowaniem reaktywatora również prezentowały się bardzo ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna sprawa z tym reaktywatorem. Kolor ma to do siebie, że lubi się spierać, a tu myk i odświeżony :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczny jest ten kolor. Kuszą mnie takie piękne kolory, ale póki mogę, nie chcę farbować swoich włosów. Miałam jak na razie 3 przygody z szamponetkami. :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ok...na pewno stracił na intensywności, ale efekt po 15 dniach wygląda naprawdę ładnie, bardzo naturalnie. Przyznam, że nie spodziewałam się po tej marce tak ciekawego i długotrwałego efektu, a tu proszę jaka niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)