Paznokcie :: Cóż, jednak jesień
(Urbanesse Kinetics)

Zawsze jestem spóźniona z porami roku. Kiedy zaczyna mi się podobać wiosna, nagle nie wiadomo skąd przychodzi już lato, kiedy oswajam się z latem, przychodzi jesień, kiedy zanurzam się w jesień, spada śnieg i tak w kółko. Tradycyjnie więc, mimo że mamy już październik, nadal myślę o ciepłym lecie, zmusiłam się jednak do sięgnięcia po bardziej jesienny lakier do paznokci.Kinetics • UrabanesseW zeszłym roku pokazywałam piękną Marlenę marki Kinetics – cudowny lakier na jesień,  tym razem, żeby wprowadzić się w jesienny nastrój ponownie sięgnęłam po Kinetics, ale tym razem URBANESSE. To brązowawy fiolet z drobnym złotym, różowawym i miedzianym shimmerem. Stonowany, ale z charakterem. W ogóle lakier jest świetny: dobrze kryje, łatwo się nakłada, nie robi smug i nieźle schnie. Mam ochotę na więcej, jak zwykle...Kinetics • Urabanesse
Kinetics • Urabanesse
Kinetics • Urabanesse
Kinetics • Urabanesse
Kinetics • Urabanesse
Kinetics • Urabanesse


Podziel się!
Szukasz informacji o innym produkcie? Skorzystaj z WYSZUKIWARKI u góry strony lub zajrzyj do KATALOGU.
Bez względu na to, jak dany kosmetyk do mnie trafił, opisuję wrażenia z jego stosowania całkowicie szczerze. Pamiętajcie, że siłą rzeczy są to opinie osobiste, więc subiektywne. Nie mogę zagwarantować, że dany kosmetyk sprawdzi się u kogoś innego. Produkty, które przysłano mi do wypróbowania, oznaczam symbolem ★.

12 komentarzy:

 1. Obejrzałam obydwa i nie umiałabym się zdecydować,który bardziej mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. A to ja mam na odwrót! ;D Mamy połowe lata a ja już myślę o jesieni, potem już o świętach i zaraz marzy mi się wiosna ;D A brązy na paznokciach jak najbardziej lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim hitem jesieni jest Bahama Mama od Essie, po prostu uwielbiam ten lakier:) A z Kinetics bardzo lubię wysuszacz do lakieru. Działą i pięknie nabłyszcza:)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie niestety lakiery tej marki bardzo źle trzymają się na paznokciach :( wielka szkoda bo kolory w ofercie mają fantastyczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny kolor, ja też się na niego skusiłam poprzedniej jesieni :)

  P.S. Wkradła Ci się mała literówka w tytule posta w nazwie lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może to nie na temat, ale...masz bardzo ładne i zadbane paznokcie:).

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podoba ten kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie kolory w jesiennym okresie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)