Tydzień w dzień (21 lipca - 3 sierpnia 2013)

... a konkretnie dwa tygodnie, bo zeszłotygodniowe podsumowanie gdzieś się w upale zawieruszyło.
Jednym z moich ulubionych zapachów kojarzących się z latem jest zapach suchego olejku Nuxe. Od jakiegoś czasu mogę cieszyć się nim również w postaci wody perfumowanej [Tak pachnie lato]. A jakie Wy zapachy lubicie latem? Może te mdliste [Zapachi mdliste, czyli o perfumach]? 

Chętnie pozujecie do zdjęć, czy też – jak ponoć większość kobiet – uciekacie, kiedy ktoś zbliża się do Was z aparatem? Dove przekonuje, że nie ma się czego wstydzić, bo zdjęcia służą utrwalaniu wspomnień [Nieśmiała kamera Dove i zapowiedź konkursu]. Jeśli macie ochotę, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest atrakcyjny aparat fotograficzny i zestaw kosmetyków Dove [Konkurs! Wygraj aparat fotograficzny i zestaw kosmetyków].

A może zastanawiacie się, jak osiągnąć twarz o cerze z aksamitu [Puszek z łabędziego puchu]? Taką pochwalić się nie mogę, ale i tak pokazałam makijaż, który bardzo lubię [Makijaż :: Fioletowa kreska w roli głównej]. Przy okazji opisałam też kilka kosmetyków kolorowych, po które często sięgam i mogę polecić. W tym miejscu wspomnę też, że trwa konkurs – nagrodą jest zestaw kosmetyków [Letni konkurs – wygraj kosmetyki Maybelline]. 

I jeszcze o kilku kosmetykach, które się u mnie znakomicie sprawdziły, czyli o świetnym płynie do demakijażu [Pielęgnacja :: Niepozorny hit] i kosmetykach do golenia [Pielęgnacja :: Gładko z Venus], oraz o masce do włosów, która niestety nie przypadła mi do gustu [Włosy :: Ananasowo].

Zajrzycie do mnie:


1 komentarz:

  1. w konkursie Maybelline wezmę udział, niech ja tylko coś wymyślę ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)