Weekend Piękna Dove – minirelacja

Zwieńczeniem akcji "Dove. Odkryjmy w sobie piękno" był Weekend Piękna, w którym miałam przyjemność uczestniczyć wraz z innymi blogerkami (AgatąAnitąGosiąIloną i MilenąKamiląKasiąMagdąSylwią) oraz ambasadorkami Dove. 


W Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach pod Warszawą mogłam się zrelaksować podczas cudownego masażu gorącymi kamieniami. Do dyspozycji była też grota solna, jacuzzi, basen, siłownia, a wieczorem nocny klub Utopia. Żałuję, że było w nim tak głośno, bo liczyłam na pogaduchy z dziewczynami, a nie na szaloną imprezę – jestem stara, wiem :)

Drugiego dnia odbyły się warsztaty z dermatologiem dr Moniką Serafin oraz psycholog dr Joanną Heidtman. Szczerze mówiąc, mogłabym spędzać tak każdy weekend!Dwa pierwsze zestawy zdjęć zostały zrobione przez fotografa. 
Dobrze, że był, bo wróciłabym bez żadnych zdjęć – leń!


Podziel się!

10 komentarzy:

 1. Było cudnie :) Do następnego! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy miały okazję się lepiej poznać i porozmawiać!;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam panią dr Joannę Heidtman, zastanawiam się na czym polegały warsztaty z nią, o czym Wam mówiła. Możesz nam przybliżyć temat. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku, ja też chcę jakiś relaksujący masaż!

  OdpowiedzUsuń
 5. Agata, jak zwykle pięknie wyglądasz :)
  A tak poza tym klub nigdy nie jest dobrym pomysłem - pamiętam, jak się cieszyłam, że na wyjeździe z Nivea nie wypalił, mogłyśmy przynajmniej trochę ze sobą posiedzieć i pogadać :)

  A masażu gorącymi kamieniami to Ci strasznie zazdroszczę, musiało być mega ralaksująco :>

  OdpowiedzUsuń
 6. zazdroszczę patrząc na te zdjęcia;) super;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszcze jak chyba wszyscy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)