Pielęgnacja :: Linia AA Oil Infusion2

Przeróżne mniej lub bardziej szlachetne olejki to obecnie modny temat w kosmetyce. Za ciosem poszedł również Oceanic, tworząc serię AA Oil Infusion2, ale – co warto podkreślić – sięgając po mniej popularne, a wartościowe olejki, jak tsubaki, inca inchi, marula czy babassu. 


CZYTAJ DALEJ >> Linia AA Oil Infusion2 30+linia AA Oil Infusion2Cała seria, bez względu na docelową grupę wiekową (30+, 40+, 50+), stanowi zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, opartej na odmładzającym działaniu szlachetnych biozgodnych olejków – arganowego, marula, tsubaki i inca inchi, dopasowanych do potrzeb skóry, a także jej wieku, uzupełniających w niej niedobory substancji budulcowych.AA Oil Infusion2Receptury kosmetyków wzbogacono o innowacyjny system podwójnej infuzji Infusion2 System, oparty na dwóch wynalazkach Laboratorium Naukowo-Badawczego Oceanic (zgłoszenia patentowe), stanowiący połączenie dwóch inteligentnych systemów mikrosfer lipidowych. Pierwszy z nich zwiększa skuteczność przenikania substancji przez powierzchniowe warstwy naskórka, drugi natomiast wspomaga ich celowane rozmieszczanie i wykorzystanie w skórze. 

Wszystkie preparaty mają lekkie formuły, dzięki czemu szybko się wchłaniają. Przeznaczone są również dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Dla każdego przedziału wiekowego przewidziano krem na dzień, krem na noc, krem pod oczy oraz pielęgnacyjny olejek do twarzy o wszechstronnym zastosowaniu, nie zawierający olejów mineralnych, parafiny ani silikonów. Oprócz tego linia AA Oil Infusion 2 obejmuje również trzy preparaty do demakijażu i oczyszczania skóry: micelarny żel do demakijażu, żel peelingujący do mycia twarzy oraz żelowy tonik oczyszczający.AA Oil Infusion2 30+AA Oil Infusion2 30+


AA Oil Infusion2 30+ to program pielęgnacyjny oparty na działaniu olejków marula i arganowego oraz koenzymu Q10. Wysoce biozgodne ze skórą luksusowe olejki uzupełniają występujące w niej niedobory substancji budulcowych, jednocześnie pobudzając komórki do odzyskania młodzieńczej witalności. W efekcie skóra staje się gładka, nawilżona i pełna blasku. Receptury wzbogacono o wspomniany już innowacyjny system podwójnej infuzji – Infusion2 System, dodatkowo wzmacniający działanie preparatów. Niezwykle lekkie formuły, zapewniają szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację. 


AA Oil Infusion2 30+
AA Oil Infusion2 30+
AA Oil Infusion2 30+• AA Oil Infusion2 30+ Krem na dzień
Wygładzenie + Witalność •

Krem zawiera olejek z nasion południowoafrykańskiego drzewa marula, bogaty w naturalne antyoksydanty witaminy C i E, polifenole oraz kwasy omega-9, intensywnie wygładzający i nawilżający skórę, a także stymulujący jej odnowę, koenzym Q10, który zapewnia skórze witalność i opóźnia procesy starzenia, olejek arganowy, który odżywia i wzmacnia skórę, a także filtry UVA/UVB, chroniące skórę przed fotostarzeniem.
Cena: 27,99 zł/ 50 ml
  

• AA Oil Infusion2 30+ Krem na noc
Wygładzenie + Odżywienie •

Podobnie jak krem na dzień, krem na noc zawiera olejek z nasion południowoafrykańskiego drzewa marula, bogaty w naturalne antyoksydanty witaminy C i E, polifenole oraz kwasy omega-9, intensywnie wygładzający i nawilżający skórę, a także stymulujący jej odnowę, koenzym Q10, który zapewnia skórze witalność i opóźnia procesy starzenia, olejek arganowy, który odżywia i wzmacnia skórę, a także mikrolipidowy system MLS zapewniający spoistość komórkową i wspomagający regenerację skóry.
Cena: 27,99 zł/ 50 ml


• AA Oil Infusion2 30+ Krem pod oczy
Nawilżenie + Redukcja zmarszczek •

Podobnie jak krem na dzień, krem na noc zawiera olejek z nasion południowoafrykańskiego drzewa marula, bogaty w naturalne antyoksydanty witaminy C i E, polifenole oraz kwasy omega-9, intensywnie wygładzający i nawilżający skórę, a także stymulujący jej odnowę, koenzym Q10, który zapewnia skórze witalność i opóźnia procesy starzenia, oraz olejek arganowy, który odżywia i wzmacnia skórę
Cena: 18,99 zł/ 15 ml


• AA Oil Infusion2 30+ Olejek do twarzy
Intensywne wygładzenie + Witalność •

Luksusowa kompozycja drogocennych olejków o działaniu odmładzającym, będących bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Formuła 100% oil z olejkami arganowym, marula, avocado, jojoba i ze słodkich migdałów, wzbogacona koenzymem Q10, doskonale nawilża i odżywia oraz opóźnia proces starzenia się. Nie zawiera olejów mineralnych, parafiny, silikonów. Niezwykle lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.
Cena: 28,99 zł/ 15 ml
AA Oil Infusion2 40+


AA Oil Infusion2 40+ to zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, oparty na odmładzającym działaniu szlachetnych olejków – tsubaki i arganowego oraz kompleksu Hial+. Luksusowe olejki – wysoce biozgodne ze skórą, uzupełniają występujące w niej niedobory substancji budulcowych, jednocześnie pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu. W efekcie zmarszczki ulegają wygładzeniu, następuje wyraźna poprawa elastyczności i nawilżenia skóry. Receptury wzbogacono o innowacyjny system podwójnej infuzji – Infusion2 System, dodatkowo wzmacniający działanie preparatów. Niezwykle lekkie formuły, zapewniają szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.


AA Oil Infusion2 40+

  
• AA Oil Infusion2 40+ Krem na dzień
Redukcja zmarszczek + Elastyczność •

Krem zawiera tłoczony z nasion kamelii japońskiej olejek tsubaki, bogaty w kwasy omega-9, witaminy i minerały, stymulujący produkcję kolagenu w skórze, działający odżywczo i odmładzająco, kompleks Hial+, który nawilża skórę i intensywnie wygładza zmarszczki, olejek arganowy o działaniu odżywczym, wzmacniającym i regulującym stopień nawilżenia, a także filtry UVA/UVB, chroniące skórę przed fotostarzeniem.
Cena: 27,99 zł/ 50 ml


• AA Oil Infusion2 40+ Krem na noc
Regeneracja + Sprężystość •

Podobnie jak krem na dzień zawiera tłoczony z nasion kamelii japońskiej olejek tsubaki, bogaty w kwasy omega-9, witaminy i minerały, stymulujący produkcję kolagenu w skórze, działający odżywczo i odmładzająco, kompleks Hial+, który nawilża skórę i intensywnie wygładza zmarszczki, olejek arganowy o działaniu odżywczym, wzmacniającym i regulującym stopień nawilżenia, a także mikrolipidowy system MLS zapewniający spoistość komórkową i wspomagający regenerację skóry.
Cena: 27,99 zł/ 50 ml


• AA Oil Infusion2 40+ Krem pod oczy
Redukcja zmarszczek + Odżywienie •

Zawiera tłoczony z nasion kamelii japońskiej olejek tsubaki, bogaty w kwasy omega-9, witaminy i minerały, stymulujący produkcję kolagenu w skórze, działający odżywczo i odmładzająco, kompleks Hial+, który nawilża skórę i intensywnie wygładza zmarszczki, olejek arganowy o działaniu odżywczym, wzmacniającym i regulującym stopień nawilżenia
Cena: 18,99 zł/ 15 ml


• AA Oil Infusion2 40+ Olejek do twarzy •

Luksusowa kompozycja drogocennych olejków o działaniu odmładzającym, będących bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Formuła 100% oil z olejkami arganowym, tsubaki, migdałowym i z ogórecznika lekarskiego, wzbogacona witaminą E, aktywuje procesy regeneracji, doskonale odżywia i głęboko nawilża, sprawiając, że skóra dzień po dniu staje się bardziej jędrna i gładka. Nie zawiera olejów mineralnych, parafiny, silikonów. Niezwykle lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.
Cena: 28,99 zł/ 15 ml
AA Oil Infusion2 50+


AA Oil Infusion2 50+ to zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, oparty na odmładzającym działaniu szlachetnych olejków – inca inchi i arganowego oraz kompleksu Collagen+. Wysoce biozgodne ze skórą luksusowe olejki uzupełniają występujące w niej niedobory substancji budulcowych, jednocześnie stymulując odbudowę włókien kolagenowych i wzmacniając podporową siatkę skóry. W rezultacie owal twarzy jest podniesiony, a zmarszczki intensywnie wygładzone. Receptury wzbogacono o innowacyjny system podwójnej infuzji – Infusion2 System wzmacniający działanie preparatów.


AA Oil Infusion2 50+

• AA Oil Infusion2 50+ Krem na dzień
Lifting + Redukcja zmarszczek •

Krem zawiera nazywany “złotem Inków” olejek inca inchi o niezwykle wysokiej zwartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, bogaty w antyoksydanty i fitosterole, intensywnie stymulujący odbudowę komórkową, poprawiający gładkość i elastyczność skóry, kompleks Collagen+ aktywujący syntezę kolagenu typu I, przez co wzmacniający włókna podporowe skóry i wpływając na wzrost jej jędrności oraz redukcję zmarszczek, olejek arganowy odżywiający i wzmacniający naskórek oraz skutecznie reguluje stopień nawilżenia, a także filtry UVA/UVB chroniące skórę przed procesem fotostarzenia. 
Cena: 27,99 zł/ 50 ml


• AA Oil Infusion2 50+ Krem na noc
Modelowanie + Odbudowa •

Tak jak krem na dzień, zawiera nazywany “złotem Inków” olejek inca inchi o niezwykle wysokiej zwartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, bogaty w antyoksydanty i fitosterole, intensywnie stymulujący odbudowę komórkową, poprawiający gładkość i elastyczność skóry, kompleks Collagen+ aktywujący syntezę kolagenu typu I, przez co wzmacniający włókna podporowe skóry i wpływając na wzrost jej jędrności oraz redukcję zmarszczek, olejek arganowy odżywiający i wzmacniający naskórek oraz skutecznie reguluje stopień nawilżenia, a także mikrolipidowy system MLS zapewniający spoistość komórkową i wspomagający regenerację skóry.
Cena: 27,99 zł/ 50 ml


• AA Oil Infusion2 50+ Krem pod oczy
Intensywna regeneracja + Elastyczność •

Krem zawiera nazywany “złotem Inków” olejek inca inchi o niezwykle wysokiej zwartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, bogaty w antyoksydanty i fitosterole, intensywnie stymulujący odbudowę komórkową, poprawiający gładkość i elastyczność skóry, kompleks Collagen+ aktywujący syntezę kolagenu typu I, przez co wzmacniający włókna podporowe skóry i wpływając na wzrost jej jędrności oraz redukcję zmarszczek, olejek arganowy odżywiający i wzmacniający naskórek oraz skutecznie reguluje stopień nawilżenia
Cena: 18,99 zł/ 15 ml


 AA Oil Infusion2 50+ Olejek do twarzy
Intensywna regeneracja + Aktywny Lifting •

Niezwykle lekki olejek pielęgnacyjny to luksusowa kompozycja drogocennych olejków o działaniu odmładzającym, stanowiących bogate źródło składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Formuła 100% oil z olejami arganowym, inca inchi, ryżowym, avocado i sojowym, wzbogacona kompleksem Collagen+, głęboko odżywia i wzmacnia, przyspiesza odnowę komórkową i odbudowę kolagenu. Dzień po dniu skóra staje się wyraźnie gładsza, a zmarszczki mniej widoczne. Nie zawiera olejów mineralnych, parafiny, silikonów. Niezwykle lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.
Cena: 28,99 zł/ 15 ml
AA Oil Infusion2 :: demakijaż i oczyszczanie


AA Oil Infusion2 Żel micelarny do demakijażu
AA Oil Infusion2 Żel peelingujący do mycia twarzy

AA Oil Infusion2 Żelowy tonik oczyszczający
• AA Oil Infusion2 Żel micelarny do demakijażu •

Żel zawiera szlachetne olejki będące bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Olejek babassu intensywnie nawilża i zmiękcza skórę oraz chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, olejek avocado, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, proteiny, aminokwasy i witaminy, dostarcza skórze substancji budulcowych, głęboko ją odżywiając. Struktury micelarne dokładnie usuwają makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, przywracając uczucie świeżości.
Cena: ok. 13 zł/ 200 ml


• AA Oil infusion2 Żel peelingujący do mycia twarzy •

Żel zawiera szlachetne olejki będące bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Olejek babassu intensywnie nawilża i zmiękcza skórę oraz chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, olejek avocado, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, proteiny, aminokwasy oraz witaminy, dostarcza skórze substancji budulcowych, głęboko ją odżywiając. Peelingujące mikrodrobinki pobudzają mikrokrążenie, dotleniając skórę, a dzięki złuszczaniu obumarłych komórek naskórka przywracają jej gładkość i zdrowy koloryt. Żel nie zawiera mydła, SLES ani innych drażniących detergentów.
Cena: ok. 13 zł/ 150 ml


• AA Oil infusion2 Żelowy tonik oczyszczający •

Żelowy tonik zawiera szlachetne olejki będące bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Olejek babassu intensywnie nawilża i zmiękcza skórę oraz chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, olejek avocado, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, proteiny, aminokwasy i witaminy, dostarcza skórze substancji budulcowych, głęboko ją odżywiając, witamina E chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, a kwas hialuronowy pozostawia ją optymalnie nawilżoną i aksamitnie gładką.
Cena: ok. 13 zł/ 200 ml


***

Od jakiegoś czasu stosują wchodzący w jej skład olejek AA Oil Infusion2 30+ (latka lecą...), znalazł się on nawet wśród moich ulubionych kosmetyków ubiegłego miesiąca (Achy i (f)ochy – marzec 2015). Do mojego programu pielęgnacyjnego włączę teraz komplementarny krem na dzień, krem na noc i krem pod oczy, które dostałam od Oceanic i na pewno podzielę się z Wami wrażeniami na ich temat.
Próbowałyście już czegoś z tej serii?
Coś Was zaciekawiło?
Lubicie olejki w kosmetykach?


Bez względu na to, jak dany kosmetyk do mnie trafił, opisuję wrażenia z jego stosowania całkowicie szczerze. Pamiętajcie, że siłą rzeczy są to opinie osobiste, więc subiektywne. Nie mogę zagwarantować, że dany kosmetyk sprawdzi się u kogoś innego. Produkty, które przysłano mi do wypróbowania, oznaczam symbolem ★.

10 komentarzy:

 1. Mam kilka kosmetyków z tej serii i już nie mogę się doczekać, kiedy je wypróbuję - ciekawi mnie zwłaszcza serum +30 - co prawda do trzydziestki jeszcze parę lat mi zostało, ale wychodzę z założenia, że oleje nie patrzą na wiek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie, że nie patrzą! Jestem ciekawa, jak Ci się ten olejek spodoba!

   Usuń
 2. Olejek prezentuje się bardzo pozytywnie :) Lubię AA ze względu na micele, ale ich kremów n ie lubię - może serum okazałoby się ok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Olejek mnie najbardziej zaciekawił, wygląda jak płynne złotko - ciekawe czy tez tak działa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakiś czas temu kupiłam żel micelarny i żel peelingujący - pierwszy z nich jest mi kompletnie obojętny - myć myje, w większej ilości zmywa makijaż, natomiast peeling jest bardzo fajny - przyjemnie pachnie, dobrze oczyszcza, jest tak sobie wydajny - taki dobry codzienny peeling. Kremów nie miałam, może skuszę się na olejek...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam olejek 30+ i jestem nim zachwycona. Skóra jest cudownie aksamitna w dotyku i przez noc wchłania wszystko co najlepsze z zawartych w serum olejów.

  Mam też żel peelingujacy i jak na taki typ kosmetyku jest całkiem niezły

  OdpowiedzUsuń
 6. jakos nie lubię tej marki. Nie wiem dlaczego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaczęłam od olejku (30+) i jestem nim zachwycona. Używam nie tylko na wieczór, ale też i rano - pod krem na dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jednak uważam, że lepiej czerpać czystą naturę a nie chemicznie zmodyfikowaną. Około rok temu przestawiłam się na naturalne kosmetyki i widzę naprawdę dużą różnicę (w finansach też - na plus:)).Nie lepiej zamiast takiego olejku kupić czysty olejek arganowy, np. taki: http://naturadlapiekna.pl/pl/p/Olej-arganowy-organiczny/3

  OdpowiedzUsuń
 9. W prawdzie nie należę jeszcze do przedziału 30 plus ale zaciekawił mnie olejek musze zwrócić na niego uwagę :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)