-->

piątek, 23 grudnia 2016

Poradnik prezentowy last minute

Wigilia już jutro, jeśli nie macie jeszcze wszystkich prezentów, służę radą. Nadal jest szansa na małe zakupy.Poradnik prezentowy last minute
Poradnik prezentowy last minute
Reklamy prasowe:
[1] 1927, [2] 1913, [3] 1937, [4] 1927, [5] 1939, [6] 1909, [7] 1930, [8] 1937, [9] 1902, [10] 1927
DLA NIEJ


Wiadomo, że dla kobiety nie ma nic ważniejszego, niż zadowoleni domownicy i chętnie wszystkim usłuży, zapewniając schludny dom i smaczne posiłki. Pod choinką ucieszy ją na pewno maszynka do mielenia maku, migdałów, kawy czy mięsa, samowar, wyżymaczka, moździerz, imbryk, garnek, żelazko, formy do ryb, legumin, puddingu lub nakrycia stołowe [1]. Spełnieniem marzeń może również okazać się odkurzacz elektryczny Victor [2].

Zachwycić może też nieduży browning „PIORUN” [3]. Luksusowo wykonany, o pięknie brunirowanej lufie, generujący huk ogłuszający, wygodnie mieści się w torebce  – jakże to praktyczne! A skoro o torebce wspominamy, powinna się w niej również znaleźć najmniejsza i najwygodniejsza lampka kieszonkowa „Centra-Mikro” [4]. Wytworna pani licząca się z czasem doceni z pewnością zegarek MOVADO [5], który zebrał aż 162 pierwsze nagrody.DLA NIEGO


Mężczyźnie niewątpliwie przyda się aparat do golenia „GILETTE” i brzytwa [1] – precz z drapiącymi pocałunkami! Praktyczny mężczyzna ucieszy się ze scyzoryka i korkociągu, byle z tego drugiego nie korzystał zbyt chętnie sam. Do tego można dorzucić jeszcze łyżwy, wszak „ceny na święta zniżone”. Przeciwnik szelek ucieszy się ze specjalnego ściągacza [6], który przytrzyma spodnie na właściwym miejscu. Tylko 70 kopiejek!


DLA DWOJGA


Gdyby para chciała sobie sprawić wspólny prezent, warto pomyśleć o najnowszym modelu Marconiego [7], cudownie odtwarzającym upajającą muzykę, która potęguje szczęście i miłość. A skoro będzie źródło muzyki, zimowe wieczory spędzić będzie można, wyuczając się poloneza, mazura, kujawiaka, oberka, krakowiaka, polki i wielu innych z jedynego tego typu w Polsce podręcznika „Szkoła tańców polskich” [8]. Rozluźnić się pomoże wino St. Raphael [9]– najlepszy przyjaciel żołądka, przepyszne w smaku, „najwięcej wzmacniające, posilne i toniczne.


DLA WSZYSTKICH


Książki [10], które "uczą i bawią, informują i kształcą, służą przyjacielską radą i ojcowską przestrogą" oferuje księgarnia Józefa Zawadzkiego przy ulicy Wielkiej 7. Obejrzenie nie obowiązuje do kupna!


Może macie jeszcze jakieś propozycje prezentowe?
Podziel się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz