Poradnik prezentowy last minute

Wigilia już jutro, jeśli nie macie jeszcze wszystkich prezentów, służę radą. Nadal jest szansa na małe zakupy.Poradnik prezentowy last minute
Poradnik prezentowy last minute
Reklamy prasowe:
[1] 1927, [2] 1913, [3] 1937, [4] 1927, [5] 1939, [6] 1909, [7] 1930, [8] 1937, [9] 1902, [10] 1927
DLA NIEJ


Wiadomo, że dla kobiety nie ma nic ważniejszego, niż zadowoleni domownicy i chętnie wszystkim usłuży, zapewniając schludny dom i smaczne posiłki. Pod choinką ucieszy ją na pewno maszynka do mielenia maku, migdałów, kawy czy mięsa, samowar, wyżymaczka, moździerz, imbryk, garnek, żelazko, formy do ryb, legumin, puddingu lub nakrycia stołowe [1]. Spełnieniem marzeń może również okazać się odkurzacz elektryczny Victor [2].

Zachwycić może też nieduży browning „PIORUN” [3]. Luksusowo wykonany, o pięknie brunirowanej lufie, generujący huk ogłuszający, wygodnie mieści się w torebce  – jakże to praktyczne! A skoro o torebce wspominamy, powinna się w niej również znaleźć najmniejsza i najwygodniejsza lampka kieszonkowa „Centra-Mikro” [4]. Wytworna pani licząca się z czasem doceni z pewnością zegarek MOVADO [5], który zebrał aż 162 pierwsze nagrody.DLA NIEGO


Mężczyźnie niewątpliwie przyda się aparat do golenia „GILETTE” i brzytwa [1] – precz z drapiącymi pocałunkami! Praktyczny mężczyzna ucieszy się ze scyzoryka i korkociągu, byle z tego drugiego nie korzystał zbyt chętnie sam. Do tego można dorzucić jeszcze łyżwy, wszak „ceny na święta zniżone”. Przeciwnik szelek ucieszy się ze specjalnego ściągacza [6], który przytrzyma spodnie na właściwym miejscu. Tylko 70 kopiejek!


DLA DWOJGA


Gdyby para chciała sobie sprawić wspólny prezent, warto pomyśleć o najnowszym modelu Marconiego [7], cudownie odtwarzającym upajającą muzykę, która potęguje szczęście i miłość. A skoro będzie źródło muzyki, zimowe wieczory spędzić będzie można, wyuczając się poloneza, mazura, kujawiaka, oberka, krakowiaka, polki i wielu innych z jedynego tego typu w Polsce podręcznika „Szkoła tańców polskich” [8]. Rozluźnić się pomoże wino St. Raphael [9]– najlepszy przyjaciel żołądka, przepyszne w smaku, „najwięcej wzmacniające, posilne i toniczne.


DLA WSZYSTKICH


Książki [10], które "uczą i bawią, informują i kształcą, służą przyjacielską radą i ojcowską przestrogą" oferuje księgarnia Józefa Zawadzkiego przy ulicy Wielkiej 7. Obejrzenie nie obowiązuje do kupna!


Może macie jeszcze jakieś propozycje prezentowe?
Podziel się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój kometarz :)