Nowości :: Złocone pędzle Sigma (Extravaganza Face Kit)

Amerykańska marka Sigma w swojej ofercie ma teraz pędzle dla osób marzących o luksusie. To nie żart, skuwki pędzli z kolekcji Extravaganza powlekane są płatkami osiemnastokaratowego złota. W skład zestawu wchodzą cztery pędzle do twarzy wykonane z naturalnego włosia: wachlarzyk F90, pędzel do różu F92, kabuki F94 oraz pędzel do pudru F95. Zestaw kosztuje aż 210 dolarów, pędzle nie są dostępne oddzielnie.

Piękne i luksusowe, zastanawia mnie tylko, czy takie pędzle warto już ubezpieczać? Czy poczekać na inkrustowane kamieniami szlachetnymi? :)

Extravaganza Face KitF90, F95, F94, F92

Extravaganza Face KitZjęcia: sigmabeauty.com
Podziel się!
Szukasz informacji o innym produkcie? Skorzystaj z WYSZUKIWARKI u góry strony lub zajrzyj do KATALOGU.
Bez względu na to, jak dany kosmetyk do mnie trafił, opisuję wrażenia z jego stosowania całkowicie szczerze. Pamiętajcie, że siłą rzeczy są to opinie osobiste, więc subiektywne. Nie mogę zagwarantować, że dany kosmetyk sprawdzi się u kogoś innego. Produkty, które przysłano mi do wypróbowania, oznaczam symbolem ★.

6 komentarzy:

 1. hehe:) Atqa fajne te pedzle ale chyba nie chce złotych:)wyczyniaja juz cuda na kiju:D
  Ale bunny kit mi sie podoba ( czy jak tam je zwal):)

  OdpowiedzUsuń
 2. @ 4premiere: Rozbroiły mnie te pędzle, naprawdę cuda na kiju :) Rozumiem ludzi, którzy kupują np. pędzle Hakuhodo, bo są podobno niewiarygodnie dobrej jakości, a jeden pędzel potrafi kosztować 150 dolarów. Ale Sigma ze złotem?

  OdpowiedzUsuń
 3. LOL XD Ja bym wolała platynę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne pędzle...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tyyleee pieniędzy.. za 4 pedzle... zwariowałam:D nie, nie... swoich nie zamieniłabym na żadne inne, nawet gdyby całe były ze złota. Żal było by mi ich uzywac, żeby sie nie zniszczyły:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)