Tydzień w dzień (10-22 grudnia 2012)


Jeśli macie czas na chwilę przysiąść i odpocząć od przedświątecznej bieganiny (jeszcze się ze wszystkim nie uporałam, ale Walczę), zapraszam na przegląd tygodnia na moim blogu.

14 grudnia miałam naprawdę wielką przyjemność uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez Pantene (Spotkanie z Pantene), gdzie miałam okazję poznać osobiście cztery wspaniałe blogerki, a także obejrzeć nowości marki do stylizacji włosów (Nowości Pantene do stylizacji włosów). Właśnie z nowej serii używam teraz pianki do włosów i lakieru, spodziewajcie się więc jakiejś recenzji. Na razie mogę powiedzieć, że jestem z nich bardzo zadowolona.

Zebrałam sporą torbę zużytych kosmetyków (cudem mąż mi jej nie wyrzucił!), każdemu z nich należało się przynajmniej jedno zdanie, stąd kolejna porcja krótkich recenzji (Koniec końców, czyli garść (?) minirecenzji 6).  

Pojawiła się też propozycja bardzo świątecznego lakieru (Paznokcie :: Świąteczna czerwień Wibo) - trudno chyba o coś bardziej gwiazdkowego niż czerwień ze złotem. Zanim jednak weźmiecie się za uroczysty mani, warto zadbać o skórę dłoni. Moja w tej chwili wymaga solidnej regeneracji, wspieram się solnym peelingiem do dłoni (Pielęgnacja :: Chwila dla dłoni (Peeling solny Cztery Pory Roku)).

Na kupowanie świątecznych prezentów już trochę późno, więc raczej już Was nie zainspiruję, ale zerknijcie przynajmniej co mogłybyście dostać kilkadziesiąt lat temu: Pomysły na świąteczne prezenty.

Życzę wszystkim spokojnej niedzieli
:*
1 komentarz:

  1. przejrzałam bloga od początku do końca, jeden z moich ulubionych ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)