Tydzień w dzień (25 listopada - 1 grudnia 2012)Mam wrażenie, że piszę to co tydzień, ale naprawdę dziwię się, że kolejny minął. Zaczął się grudzień, niedługo święta, zacznie się też nowy rok – co się dzieje z czasem? Dlaczego tak przyspieszył?

Co w minionym tygodniu działo się na blogu?

Ponarzekałam trochę na całkiem dobry żel do mycia twarzy. Dlaczego? O tym w poście Pielęgnacja :: Marchewkowe mycie (AA Eco, Żel do mycia twarzy z olejem z marchewki).

Nie zabrakło oczywiście lakierów do paznokci. Jak wiecie, ostatnio mam fioła na punkcie brokatów, szczególnie Jolly Jewels od Golden Rose. W tym tygodniu pokazałam dwa z nich (Paznokcie :: Brokatowo i uroczo oraz Paznokcie :: Dyżurny nudziak plus błyskotki (Joko i Golden Rose)), a przy okazji dwa lakiery nude, które bardzo lubię (Rich Color 05 Golden Rose 167 Cult Beige Joko). Oprócz tego, pojawił się też Buźka, czyli Moonraker OPI (Paznokcie :: Buźka, czyli Moonraker OPI).

Jeśli chcecie wiedzieć, jakie cechy charakteru u kobiet uznawano za najważniejsze blisko sto lat temu, przeczytajcie wyniki Ciekawej ankiety. A może znacie jakieś sposoby na zatrzymanie mężczyzny w domu? Pomóżmy wspólnie biednej Anetce: W jaki sposób uprzyjemnić? Polecam też sposób na zmarszczki: Rosół? Na zmarszczki!

A na koniec piosenka, którą sobie podśpiewuję :D Przyczepiło się vol. 11.

Miłej lektury!


5 komentarzy:

Dziękuję za Twój kometarz :)