Tydzień w dzień (23-29 czerwca 2013)Końcówka czerwca jest nieprzyjemnie zimna i deszczowa, ale od czego są wesołe odcienie lakierów do paznokci. W moim lakierowym repertuarze królują teraz odcienie bardzo żywe i neonowe. Dwa z nich pokazałam na blogu – Paznokcie :: Neonowe cudo (Essie Boom Boom Room) i Paznokcie :: Słońce od Maybelline – reszta czeka w długiej kolejce. 

A czy lakier może być jednocześnie odżywką? Od piątku mam na paznokciach bardzo stonowany i elegancki lakier, który ma też wzmocnić paznokcie – Paznokcie :: Wzmacniający kolor (Micro Cell 2000 Nail Repair Colour). Z racji mojej lakierowej niewierności nie wiem, czy dam radę używać go na tyle regularnie, żeby stwierdzić, czy rzeczywiście działa. Mam jednak nadzieję, że ten dość neutralny lakier sprawdzi się też jako baza pod inne lakiery i wtedy będę mogła wypowiedzieć się na temat jego właściwości pielęgnacyjnych.

Jako jedna z jak się okazuje wielu blogerek dostałam czerwcową edycję ShinyBox – U mnie też! (Czerwcowy ShinyBox). Przyznaję, że jak na pudełko urodzinowe, nie rzuciło mnie na kolana. Urzekła mnie natomiast maska do włosów marki Organique (Pielęgnacja włosów :: Maska Anti-Age Organique). 

I na sam koniec króciutka relacja z wydarzenia, którym rozpoczęłam tydzień (Spotkanie z marką AA).


Zajrzycie do mnie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój kometarz :)