Tydzień w dzień (16-22 czerwca 2013)Tydzień minął pod znakiem upałów i przegrzanego komputera. Cieszę się jednak, że przyszło lato! A co na blogu?

Z początkiem lipca znika Czytnik Google, którego lubiłam używać do czytania blogów. Koniecznie sprawdźcie, jak wyeksportować swoją listę subskrybowanych blogów i co proponuję w zamian [Żegnamy Czytnik Google – co dalej?], chociaż życie bez czytnika nie będzie już takie samo.

Przedstawiłam trzy peelingi do ciała, które ostatnio stosowałam i mogę polecić [Pielęgnacja :: Trzy peelingi do ciała (Green Pharmacy, Bielenda, Paloma)]. Sprawdziłam też na sobie czy demakijaż samą wodą jest możliwy [Demakijaż samą wodą? GLOV Hydro Demaquillage]. 

Na paznokciach intensywnie [Paznokcie :: Słodka niespodzianka (168 Sweet Surprise Sensique)] i pastelowo [Paznokcie :: Bond With Whomever Essie]. W tym tygodniu spodziewajcie się prawdziwej kolorystycznej eksplozji!

Czy problem braku lub zbyt małej ilości jasnych podkładów na rynku Was dotyczy? Zachęcam do zagłosowania w ankiecie dotyczącej jasnych odcieni podkładów [Czy na polskim rynku brakuje jasnych podkładów? ANKIETA], umieszczonej w lewej kolumnie bloga. 

Przypominam, że jeszcze do jutra do północy możecie zgłaszać się w >>konkursie<<, w którym do wygrania zestaw do walki z cellulitem [KONKURS! Walczymy z cellulitem]. A jeśli chcecie schudnąć, sprawdźcie, co Uszczupla bez dyety.


Zajrzycie do mnie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój kometarz :)