Tydzień w dzień (10-16 lutego 2013)


Były już lakiery pękające, kawiorowe, skórzane, dżinsowe, teraz pora na piaskowe. W kolekcji sygnowanej nazwiskiem Mariah Carey [Paznokcie :: Maryśkowo!] OPI proponuje właśnie liquid sands. Na razie wypróbowałam najbardziej elegancko prezentujący się wariant [Paznokcie :: Piaskownica dla starszaków (Stay the Night OPI)]. Zdania na temat tego wynalazku są podzielone, ale mnie się podoba, nawet bardzo.Lakierowym tradycjonalistkom może spodobać się natomiast piękny fiolet ze złotymi drobinkami z Avonu [Paznokcie :: Violetta Sparkle Avon].

Z kosmetyków pielęgnacyjnych pokazałam dwa kosmetyki: pozytywne zaskoczenie, czyli maskę kompres [Pielęgnacja :: Nawilżająca maska-kompres Dermo Pharma] i duże rozczarowanie, czyli nieudany płyn micelarny [Nawilżający płyn drażniący]. 

Wczoraj zapytałam, którą z nowości spośród mazideł do ust chcecie zobaczyć jako pierwszą [Ustowa zapowiedź]. Nie wiem, która opcja teraz prowadzi, ale możecie spodziewać się jakiejś prezentacji w tym tygodniu.

Walentynki, walentynki. Tylko gdzie znaleźć kogoś dla siebie? Może na łamach gazet [Kto mnie wyratuje!]?

Miłej lektury!


5 komentarzy:

 1. Odnośnik pod "Paznokcie :: Violetta Sparkle Avon" kieruje pod ustową zapowiedź^^
  A właśnie, że tam wejdę, chochliku blogerski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to... wszystkie linki kierują zgodnie pod ustową zapowiedź :D

   Usuń
  2. Właśnie zauważyłam, już poprawione. Nie wiem, co się dzieje, w zeszłym tygodniu było to samo :( A wklejałam dobre linki.

   Usuń
  3. Kurczę, nie strasz mnie... a patrzyłaś, jak to wygląda w html posta? Może tam dziad pogrzebany?

   Usuń
  4. No właśnie w html było ok do momentu publikacji. Magia czy co? :(

   Usuń

Dziękuję za Twój kometarz :)