Paznokcie :: Vipera, lakier z serii Tutti Frutti, nr 73

Przyszła kolej na Viperę – numer 73 z kolekcji Tutti Frutti, składającej się z dwunastu soczystych owocowych odcieni (wierzcie mi, trudno mi się było zdecydować). Kolor zdecydowanie malinowy. Kiedy przyniosłam ten lakier do domu, byłam na siebie zła, bo butelce wygląda jak klon My Secret 142 Raspberry...
Ale na szczęście efekt na paznokciach jest inny. Lakier Vipery to malina, po prostu malina – w każdym świetle. 142 Raspberry z My Secret jest niby malinowy, zmienia się w zależności od światła, potrafi wyglądać niemal pomarańczowo. Z tego powodu zdecydowanie wolę lakier Vipery. Rozprowadza się go idealnie, bez smug, zacieków – rewelacja (może to być w jakiejś maleńkiej części zasługa nowej bazy, którą testuję: Astor Smooth & Strong Base Coat), potrzebne są dwie warstwy. Daje śliczne wykończenie (jelly?). Brawa dla Vipery za opakowanie, jest bardzo eleganckie, tylko ta nalepka z numerem paskudna (tak samo w przypadku pomadek Vipery). Nie mogę się już doczekać próbowania viperowych lakierów z serii High Life: nr 802 i 814!


Vipera, lakier z serii Tutti Frutti, nr 73
Vipera, lakier z serii Tutti Frutti, nr 73
My Secret 142 Raspberry vs. Vipera nr 73

5 komentarzy:

 1. równie piękny kolorek jak Raspberry!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiła mnie ta baza - napisz coś więcej o niej :)
  Kolor obydwu lakierów ładny.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajny kolor;D taki letni

  OdpowiedzUsuń
 4. Luno, napiszę o bazie, tylko chcę jej najpierw parę razy użyć, żeby móc o niej coś więcej powiedzieć. Jak na razie bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też czekam na recenzję bazy:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)