Paznokcie :: My Secret, Nail Polish, 140 Lilac

Zachęcona jakością pachnących lakierów My Secret z limitowanki Dream Girl dokupiłam brakujący kolor: 140 Lilac. Jakoś zignorowałam go przy kupnie poprzednich, teraz zupełnie nie mogę pojąć dlaczego. To przepiękny kolor! Dosłownie siedzę i się w niego wpatruję :-). Zazwyczaj unikam lakierów wpadających w fiolet, bo dają u mnie efekt ciała wyłowionego z rzeki. Ten bzowy lakier jest inny - wyjątkowo dobrze komponuje się z moją karnacją.

Lakier ma idealną konsystencję. Fakt, trzeba nałożyć dwie warstwy, ale to przecież standard w przypadku większości lakierów. Naprawdę pachnie - moim zdaniem jogurtowo-owocowo.

Pytanie do My Secret: dlaczego zrobiliście tylko cztery pachnące lakiery? No dlaczego? Przecież kupiłabym nawet dwadzieścia (pewnie nie tylko ja)...


My Secret, Nail Polish, 140 Lilac


I jeszcze zestawienie wszystkich czterech pachnących "sekretów":


5 komentarzy:

 1. Te lakiery mnie prześladują ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Malinka, Tutti Frutti i Lilac najpiękniejsze, szkoda, że wypuścili tylko 4. Co do Lilac to nie wiem, czy zauważyłaś, ale My Secret ma taki kolor w podstawowej szafie, mam go w swojej domowej kolekcji od roku czy półtora. Dodali tylko ten zapach. Muszę się za nimi rozejrzeć, Malinkę chętnie przygarnę, bo na Revlonowe pachnące lakiery chyba się nie załapię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeej, wszystkie na raz - cudne są!

  OdpowiedzUsuń
 4. fioletowy jest mega hiper super cudny<3

  OdpowiedzUsuń
 5. @ FooU
  Nie ma wyjścia, musisz sobie kupić ^v^

  @ Idalia
  Nawet nie wiedziałam! Jakoś do tej pory omijałam szafę My Secret.

  @ innooka
  Stoją przede mną wszystkie cztery i się na nie gapię ^v^

  @ Ewalucja
  Zgadzam się, jest cudny!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)