Paznokcie :: Mollon, Lakier do paznokci z ekstraktem z bambusa, 14 Magic Violet

To mój pierwszy lakier firmy Mollon Cosmetics i w ogóle pierwszy bezpośredni kontakt z tą marką. Udany!Od producenta. Regenerująca formuła lakierów oparta na naturalnym ekstrakcie z bambusa. Zawarte w nim krzemionka i proteiny są doskonałym środkiem na zdrowe i piękne paznokcie. Aktywne składniki zawarte w lakierze wzmacniają i utwardzają płytkę, przyspieszają wzrost paznokci, przedłużają trwałość lakieru. Lakiery nie zawierają kamfory, toulenu i formaldehydu - składników szkodliwych lub mogących wywołać uczulenia. Kolekcja 20 inspirujących kolorów – doskonała konsystencja lakierów oraz nowatorski, płaski pędzelek (560 włosków) umożliwiają wykonanie manicure jednym pociągnięciem pędzelka!


Lakier dostałam w dość jaskrawym kolorze 14 Magic Violet i początkowo nieco mnie on przerażał. Okazał się jednak całkiem ładny i nadający do noszenia. 

Po pierwszej warstwie byłam zaniepokojona, bo kryła bardzo kiepsko, na szczęście w połączeniu z kolejną warstwą idealnie pokryła paznokcie. Pędzelek jest bardzo podobny między innymi do lakierów Catrice – jest elastyczny, o dobrej objętości. Wbrew deklaracjom producenta, nie da się pomalować paznokcia jednym pociągnięciem, bo pędzelek jest na to za mały, mimo że mam drobne paznokcie. Lakier rozprowadza się dobrze, nie tworzy zgrubień czy bąbelków (jeśli widzicie nierówności na zdjęciach, to jest to wina moich paznokci niestety). Lakier wytrzymał na maltretowanych paznokciach trzy dni bez żadnego uszczerbku, co jest wynikiem świetnym. A czy ma działanie wzmacniające i utwardzające? Nie wiem i nie będę w stanie odpowiedzieć na to pytanie, bo po pierwsze lakiery ciągle zmieniam, a po drugie zawsze używam odżywki pod lakier.  


Mollon 14 Magic Violet
Mollon 14 Magic Violet
Mollon 14 Magic Violet


Listę sklepów stacjonarnych oferujących produkty Mollon Cosmetics znajdziecie na stronie firmy. Lakiery z ekstraktem z bambusa kosztują około 9 zł /12 ml.

Możecie wybierać spośród dwudziestu trzech kolorów:

Produkt otrzymałam od firmy Mollon Cosmetics, nie wpływa to jednak w żadnej sposób na moją ocenę.
5 komentarzy:

 1. Bardzo ładny ten fiolet. Cała paleta mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam podobne kolorki w swoich zbiorkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam numerek 13 i też go bardzo lubię. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. @ zoila: :) Ja bym je chętnie zobaczyła na żywo, ale nie trafiłam jeszcze.


  @ Yasminella: :)


  @ simply_a_woman: U mnie fioletów malutko, dopiero się do nich przekonuję :)


  @ Sonnaille: Ooo, 13 musi być śliczna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)