Prawie tag :: Noworoczne postanowienia i antypostanowienia

Od is it weekend yet ? przywędrował do mnie tag "5 noworocznych kosmetycznych postanowień". Przyznaję, że momentem, kiedy robię dużo postanowień są dla mnie moje urodziny, a nie początek nowego roku kalendarzowego, ale wywołana do tablicy wysiliłam umysł :) Ogólnie rzecz biorąc, trudno było mi zebrać jakieś stricte kosmetyczne postanowienia, bo dbam o siebie, używam regularnie kremów, balsamów, odżywek, codziennie się maluję, piję wodę mineralną etc. i właściwie nie mogę sobie wiele w tym względzie zarzucić. Ale:Postanawiam więcej eksperymentować z makijażem i modą. Póki jestem młoda/młodo wyglądam mogę sobie na dużo pozwolić. Poza tym zamierzam zrobić w tym roku kompletny zestaw różnych badań. Wybiorę się też do dermatologa, żeby dokładnie przyjrzał się wszystkim pieprzykom - lepiej chuchać na zimne. Będę się więcej ruszać - dla zdrowia i urody.

Nie postanawiam, że będę mniej wydawać na kosmetyki i opierać się nowościom, bo po pierwsze oznaczało by to rezygnację z dość istotnej przyjemności (a przecież przyjemności są ważne!), a po drugie o czymś na blogu trzeba pisać ;)

Nikogo nie taguję, jeśli chcecie napisać o swoich noworocznych kosmetycznych (i nie tylko) postanowieniach po prostu zróbcie to w komentarzu lub na własnym blogu :)
7 komentarzy:

 1. trzymam kciuki, ja też jestem "popieprzona" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oii,,, chyba mnie zmotywowałaś jeszcze bardziej do zrobienia własnej listy postanowień nowo rocznych.
  Szczęśliwego Nowego Roku 2012 <3 !!

  http://myministyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny wstęp - pogratulować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. @ sauria80: ;)


  @ Robson wordpress: Nawzajem!


  @ MiniStyle: I jak? Zrobiona lista? Tobie też życzę szczęśliwego 2012!


  @ Kokosowa-Panna: Dzięki :)


  @ hatsu-hinoiri: Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak więc życzę powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)