Tydzień (ponad) w dzień (11-31 sierpnia 2013)

Cotygodniowego podsumowania tygodnia nie było już tak dawno, że autentycznie jest mi wstyd. Tłumaczyć się mogę jedynie letnim rozprężeniem. Pora nadrobić zaległości!
Lato co prawda pakuje już walizki i szykuje się do odlotu do ciepłych krajów, chcę jednak pokazać kilka kosmetyków, które mi w ciepłe i słoneczne dni towarzyszyły. Matujący krem z filtrem Vichy zostanie ze mną dłużej, bo jest po prostu ideałem [Pielęgnacja :: Najlepszy (matujący krem z filtrem Vichy Capital Soleil)]. Polubiłam też bardzo krem BB od Maybelline, wersję z kwasem salicylowym [Makijaż :: Letni ulubieniec (Maybelline Dream Pure BB)]. 

Czy szczotkę do włosów można pokochać? Okazuje się, że tak, bez mojego Tangle Teezer nie wyobrażam sobie życia [Włosy :: Na zawsze razem! (Tangle Teezer)]. A skoro przy włosach i głowie jesteśmy, czym można się przyozdobić [Główki przyozdobione]? 

Pudełkowo razy dwa, czyli co sądzę o lipcowym ShinyBox [Lipcowy ShinyBox – podsumowanie] oraz co znalazło się w edycji sierpniowej [Sierpniowy ShinyBox].

Po dłuższym kryzysie moje paznokcie w końcu się trochę wzmocniły, wróciłam więc z radością do kolorowych lakierów. Pierwszy, po który sięgnęłam, to dość oryginalny niebiesko-zielony lakier Celii [Paznokcie :: Letnia Celia (nr 4)], drugi to ładny banałek znaleziony w lipcowym ShinyBox [Paznokcie :: Po prostu ładny (Wibo, Extreme Nails, 421)]. Spodziewajcie się wysypu lakierowych wpisów, muszę nadrobić zaległości, jestem nienasycona.

Wspomniałam też o kosmetyku dla leniuchów, który sprawdza się u mnie dobrze jako kosmetyk awaryjny [Pielęgnacja :: Balsamy pod prysznic Nivea].

Jeśli chcecie mnie trochę lepiej poznać, zachęcam do przeczytania 40 rzeczy, których o mnie nie wiecie. Przypomnę też, że nadal trwa moja mała lakierowa wyprzedaż [Odchudzanie, czyli lakierowa wyprzedaż].
Zajrzycie do mnie:


3 komentarze:

  1. 40 rzeczy i post o tt to moi ulubieńcy ;>

    OdpowiedzUsuń
  2. Żelo- balsam z Nivea jakoś mnie nie zachwycił. Ani dobrze nie myje, ani nie odżywia. Za to TT to dla mnie najlepsza szczotka na świecie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)