Retro :: Ach, ten Eros...PRZEPIĘKNE LOKI nieograniczenie trwałe przy wilgotnym powietrzu i pocie, osiągną Pani i Panowie za pomocą eliksiru "ALMA", dzięki któremu ondulacja jest zbyteczna. Duże zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Natychmiast po użyciu wspaniałe fale ondulowanych włosów, pełna powabu fryzura. Mnóstwo podziękowań (przede wszystkim od artystek scenicznych). Cena 150 zł, 3 flaszki 300 zł.
PIĘKNE WŁOSY TO OZDOBA!!! "EROS-VEGETAL" racjonalnie pielęgnuje włosy, nadaje włosom śliczny połysk i puszystość, usuwa łupież, przywraca pełną sztywność i działa dodatnio na porost włosów. "Eros-Vegetal" jest doskonały w użyciu, ułożoną fryzurę utrzymuje przez 12 godzin. Stosują go Panie i Panowie przy wszelkich dolegliwościach, o czym świadczą codziennie napływające podziękowania i nowe zamówienia. Cena 200 zł, 3 flaszki 400 zł.
Tylko siedem dni!!! Ze wszech stron codziennie otrzymujemy tysiące podziękowań od kobiet i mężczyzn, którzy dzięki użyciu kremu "EROS" uzyskali cerę o 20 LAT MŁODSZĄ. Siedem dni to zadziwiająco krótka kuracja – zdawałoby się, że to cud, a jednak oparte na naukowym uzasadnieniu. Krem "EROS" usuwa szybko zmarszczki, wągry, pryszcze, żółte i brunatne plamy, czerwoność nosa i piegi. Nadaje cerze gładkość jedwabiu, mękkość aksamitu i różowo biały kolor. Cena 200 zł, 3 słoiki 400 zł.
Towaru na składzie mamy wszystkiego jeszcze tylko po 10000 sztuk. Toteż wszyscy, którym zależy na znalezieniu się w tym szczęśliwym gronie, proszeni są o zamawianie zaraz dzisiaj.
Reklama prasowa, 1947. 

***

"Eros" to ostatnia nazwa jaka przychodzi mi do głowy, kiedy mowa o środkach do pielęgnacji włosów czy cery. A jeszcze w zestawieniu z tak uroczymi pojęciami jak "łupież", "porost włosów", "zmarszczki", "wągry", "pryszcze", "żółte i brunatne plamy"...Podziel się!

Bądź na bieżąco!
::: Facebook | Twitter | Google+ | Instagram | Pinterest | Bloglovin' :::


8 komentarzy:

 1. pomyslec ze ludzie sie na to lapali :) gdyby etraz taka reklame opublikowac to kazdy myslal by ze to parodia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Eros to niesamowity specyfik musi być! Pewnie kawę też robi! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pot mnie powalił! Nie wiem czemu, ale tak wyszło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ceny zupełnie jak z Sephory. Chociaż 3 butelki za 3 stówki żeby mieć loki jak Rita Hayworth to prawie za darmo. : )

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój kometarz :)