Dzień Kobiet z Bikor - błyskawiczny mini konkurs /zakończony/

Jutro Dzień Kobiet, może macie ochotę sprawić sobie z tej okazji prezent? Mam dla Was pięć kuponów upoważniających do 10% zniżki w sklepie BIKOR, oferującym między innymi słynną Ziemię Egiptu. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie wypełnijcie poniższy formularz i uzupełnicie zdanie "Kosmetyk, który sprawił mi ostatnio największą radość to..., bo... Konkurs trwa od dzisiaj, czyli 7 marca do jutra, czyli 8 marca, do godziny 7:30. Kupony obowiązują do północy 8 marca 2012 roku.UPDATE: wyniki


REGULAMIN KONKURSU

  1. Konkurs trwa od 7 marca do 8 marca 2012 roku do godziny 7:30. Wyniki zostaną ogłoszone 8 marca 2012 roku o godzinie 8:00. 
  2. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin.
  3. Aby wziąć udział w konkursie wypełnij w poniższym formularzu pola obowiązkowe (zaznaczone gwiazdką).
  4. W konkursie możesz wziąć udział tylko raz, powielające się zgłoszenia i tak będą brane pod uwagę raz.
  5. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na publikację swojego pseudonimu (Google Friend Connect) w przypadku wygranej.
  6. Dane uczestników konkursu służą jedynie konkursowi, nie są nikomu ujawniane, a po wyłonieniu zwycięzcy zostaną skasowane. 
  7. Nagrodami w konkursie jest pięć kuponów upoważniających do zakupów z 10% zniżką w sklepie sklep.bikor.pl, który jest fundatorem nagród. Kupon zniżkowy obowiązuje do północy 8 marca 2012 roku.
  8. Zwycięzców poinformuję o wygranej przez e-mail.
2 komentarze:

Dziękuję za Twój kometarz :)