Tydzień w dzień, czyli podsumowanie tygodnia (12-18 sierpnia 2012)
Niedziela się już prawie kończy, a mój weekend był tak intensywny, że zupełnie zapomniałam o blogowym podsumowaniu minionego tygodnia, więc szybko nadrabiam. Co się działo?

Pokazałam pomadkę, której kolor uwielbiam, ale mam za złe właściwości. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do lektury: Makijaż :: Catrice Ultimate Colour 140 Pinker-bell. Na dysku odgrzebałam makijaż z użyciem wspomnianej pomadki, nada się zresztą do każdego wyrazistego koloru ust: Makijaż :: Neutralne oczy do intensywnych ust.

W dziale "Retro" pojawiły się dwa posty: Retro :: Zabiegi pięknej pani, traktujący dokładnie o tym, co w tytule, oraz Retro :: Tusz do rzęsów czarny, zawierający doprawdy cenne wskazówki dotyczące sztuki makijażu. Przy okazji zapraszam też na mój drugi blog, nie-aktualności.pl, gdzie zobaczycie ciekawostki z dziedziny reklamy: Tępiemi nożycami nie przetniesz oraz Chińczyk naturalnej wielkości.

Podzieliłam się swoją opinią na temat jednego z nowych produktów Dr Ireny Eris: Makijaż/ Pielęgnacja :: Dr Irena Eris VitaCeric krem BB, a także piosenką: Przyczepiło się vol. 6.


1 komentarz:

Dziękuję za Twój kometarz :)